Maak kennis met ons team

Denote is in 2015 opgericht door Ernst Verspuij (fiscalist) en Niek de Vries (accountant RA). Wij bedienen met Denote het gat tussen enerzijds de top vijf accountantsbedrijven en de kleine administratiekantoren. Inmiddels is Denote Accountant & Fiscalist sterk gegroeid met fiscalisten en accountants die ruime ervaring hebben opgedaan bij een big-four kantoor, aangevuld met jonge enthousiaste collega’s die opgegroeid zijn met de nieuwste technieken. Samen met de derde partner Willy Feller is inmiddels ook een controlepraktijk opgestart en hebben we de AFM-vergunning voor het mogen uitvoeren van wettelijke controles. Denote is een zeer betrokken en snel schakelend team dat u graag terzijde staat om uw kansen optimaal te benutten.

Founding partners & team

Niek-de-Vries_WEB-2-500×500

Niek de Vries

+31 (0)6 30 53 75 02

Niek de Vries

Founding partner & accountant RA

+31 (0)6 30 53 75 02

niek@denote.nu

Ernst-Verspuij_WEB-2-500×500

Ernst Verspuij

+31 (0)6 30 53 66 20

Ernst Verspuij

Founding partner & fiscalist

+31 (0)6 30 53 66 20

ernst@denote.nu

Myrthe-Hensen_WEB-2-500×500

Myrthe Hensen

+31 (0)6 10 99 94 00

Myrthe Hensen

Belastingadviseur

+31 (0)6 10 99 94 00

myrthe@denote.nu

_Z4A3355-bew-500×500

Willy Feller

+31 (0)6 13 18 65 73

Willy Feller

Partner & accountant RA

+31 (0)6 13 18 65 73

willy@denote.nu

Niels_WEB-2-500×500

Niels Dirks

+31 (0)6 57 29 42 04

Niels Dirks

Manager accountancy

+31 (0)6 57 29 42 04

niels@denote.nu

_Z4A3618-bew-web-500×500

Nick Steijvers

+31 (0)6 51 52 27 17

Nick Steijvers

Controller & assistent accountant

+31 (0)6 51 52 27 17

nick@denote.nu

_Z4A3663-bew-web-500×500

Linda Dikker - van der Palen

+31 (0)85 489 15 90

Linda Dikker – van der Palen

Administratief medewerkster

+31 (0)85 489 15 90

linda@denote.nu

_Z4A2850-bew-web-500×500

Frank Jongen

+31 (0)6 12 45 48 84

Frank Jongen

Manager audit RA

+31 (0)6 12 45 48 84

+31 (0)85 489 15 90

frank@denote.nu

_Z4A3374-bew-web-500×500

Sven Sanders

+31 (0)85 489 15 90

Sven Sanders

Controller & assistent accountant

+31 (0)85 489 15 90

sven@denote.nu

_Z4A3389-bew-500×500

Nikki Leenders

+31 (0)85 489 15 90

Nikki Leenders

Assistent-accountant

+31 (0)85 489 15 90

nikki@denote.nu

_Z4A2838-bew-web-500×500

Kevin Jansen

+31 (0)85 489 15 90

Kevin Jansen 

Assistent belastingadviseur

+31 (0)85 489 15 90

kevin@denote.nu

_Z4A2872-bew-web-500×500

Jesper Storms

+31 (0)00 000 00 00

Jesper Storms

Assistent-accountant

+31 (0)85 489 15 90

jesper@denote.nu

_Z4A3645-bew-web-500×500

Mark Meijer

+31 (0)85 489 15 90

Mark Meijer

Assistent belastingadviseur

+31 (0)85 489 15 90

mark@denote.nu

Partners

                    

 

Aangesloten bij / lid van